System ERP - najlepsza inwestycja w rozwój Firmy

Obsługa informatyczna firm - outsorcing IT

Utrzymywanie własnych działów IT zajmujących się obsługą informatyczną jest często bardzo kosztowne i nie gwarantuje odpowiedniego poziomu usług.

IXION od 17 lat specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze informatycznej firm naszych klientów.
Intensywnie podnosimy kwalifikacje naszego zespołu oraz inwestujemy w nowoczesne technologie wspierające naszych usług.

To połączenie doświadczenia i nowoczesnych technologii sprawia, że nasi klienci otrzymują optymalne wsparcie informatyczne dla swoich procesów biznesowych, minimalizując przy tym koszty i ryzyka związanego ze zbędnymi inwestycjami w dynamicznie zmieniającą się technologię informatyczną.

obsługa informatyczna firm

Obsługa informatyczna jako pakiet usług obejmuje swym zasięgiem firmy z Wodzisławia, Rybnika, Gliwic, Jastrzębia oraz miejscowości ościennych.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta możemy  przygotować indywidualną ofertę dostosowaną do wymagań i infrastruktury informatycznej każdej firmy.

Po podpisaniu umowy opracowujemy procedury i politykę bezpieczeństwa dla całej infrastruktury IT w firmie klienta. W umowie gwarantujemy także czas reakcji na ewentualne awarie.


Korzyści płynące z obsługi informatycznej firm w Ixion:

  • Znaczne obniżenie kosztów utrzymania infrastruktury informatycznej,
  • Indywidualne dostosowanie oferty dla każdej firmy,
  • Możemy przejąć całkowicie obsługę informatyczną firmy od stacji roboczych przez zarządzanie sieciami po serwery i monitoring
  • Gwarantowany umową "Help desk" dostępny w godzinach pracy klienta
  • Monitoring pracy sprzętu objętego wsparciem informatycznym
  • Usługi serwisu oferowane w ramach abonamentowej opieki informatycznej dają możliwość wyboru najlepszych rozwiązań informatycznych przy zachowaniu wysokiego bezpieczeństwa, bez ponoszenia kosztów związanych z utrzymaniem stanowiska informatyka, jego wyszkoleniem oraz należnymi świadczeniami socjalnymi
  • Wyeliminowanie problemu dotyczącego absencji zatrudnianych przez firmy etatowych informatyków, spowodowanych urlopami czy zwolnieniami chorobowymi.
  • Szybkie techniczne i merytoryczne wsparcie
  • Dostęp do najnowszych technologii informatycznych
  • dostęp do najlepszych systemów wspomagających zarządzanie ERP.


Dzięki naszym pakietom serwisowym możecie Państwo jeszcze skuteczniej ograniczać koszty związane z  utrzymaniem infrastruktury informatycznej w Państwa przedsiębiorstwie.

Zakres opieki i czasy reakcji zależą od wybranego pakietu i podpisanej umowy.