System ERP - najlepsza inwestycja w rozwój Firmy

 Wdrażamy i integrujemy najlepsze systemy informatyczne usprawniające pracę
i funkcjonowanie przedsiębiorstw w codziennej pracy.

      

IXION Systemy Informatyczne jest polską firmą działającą nieprzerwanie od 1998 roku.

Specjalizujemy się we wdrożeniach nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla firm produkcyjnych, sieci handlowych oraz hurtowni niezależnie od branży.

Naszym atutem jest połączenie wiedzy o biznesie i informatyce.
Wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół wdrożeniowy pozwala nam na precyzyjną analizę potrzeb każdego przedsiębiorstwa oraz realizację nawet najtródniejszych procesów zachodzących w przedsiębiorstwach. 

 Współpracujemy z najlepszymi dostawcami rozwiązań informatycznych na rynku.

Do naszych kluczowych partnerów handlowych należą firmy  :

Głównym celem jaki sobie stawiamy to uwolnienie potencjału i zwielokrotnienie wartości firm, pozwalając ich właścicielom i pracownikom zaoszczędzić cenny czas, wskazując miejsca gdzie mogą zredukować koszty co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie rentowności przedsiębiorstwa.

Wdrażane przez nas zintegrowane systemy informatyczne klasy ERP, zapewniają integrację na wszystkich poziomach działalności przedsiębiorstwa, a stała dostępność wszystkich danych, ułatwia podejmowanie właściwych decyzji na każdym szczeblu zarządzania.

Staramy się poznać naszego Klienta, zrozumieć jego potrzeby i zaproponować najlepsze rozwiązanie. Dzięki ściśle wybranemu portfolio produktów i wieloletniemu doświadczeniu w branży IT ,każdy klient może liczyć na indywidualne podejście do jego problemów mając gwarancję najwyższej jakości usług i produktów. Powrót