System ERP - najlepsza inwestycja w rozwój Firmy

Nowa edycja warsztatów dla firm produkcyjnych


Już od połowy września 2015 rusza kolejny jesienny cykl spotkań w ramach warsztatów "Informatyka w produkcji" .

 Hasłem przewodnim będzie : Poukładamy Twoją produkcję.


Hala produkcyjna jest źródłem informacji dla menadżerów zarządzających procesem produkcji. Dla kierowników produkcji o dynamice  realizacji uruchomionych zleceń produkcyjnych, dla działu finansowego o kosztach produkcji, dla kadr informacja o wysokości naliczonego akordu i innych kosztów pracowniczych.

Hala produkcyjna, to także główne źródło informacji dla działu handlowego o terminowości lub jego braku realizacji zamówień  klientów.

Aby sprawnie i optymalnie organizować zadania menadżerowie firm produkcyjnych potrzebują informacji w czasie rzeczywistym a nie opóźnieniem sięgającym niekiedy kilka dni.  Zapewnienie spójnych informacji w czasie rzeczywistym, zapewnia wdrożenie systemu klasy ERP. Rola menadżera w procesie wyboru systemu ERP

Każdy menadżer zarządzający firmą produkcją świadom własnych potrzeb, nie ma łatwego zadania chcąc dokonać wyboru systemu ERP.

 Wdrożenie systemu ERP to złożony projekt, który z założenia powinien zakończyć się powodzeniem z uwagi na zaangażowane weń zasoby. 
Kluczowym zadaniem menadżera jest nie tylko dobrze dobrać system ERP, ale dopilnować ażeby pracownicy umieli w nim pracować.

Od czego zacząć ? Co należy wiedzieć przed rozpoczęciem całego procesu decyzyjnego, Jak wybrany system sprawuje się u innych którzy już wdrożyli ERP u siebie.

Na te i inne pytania znajdziecie Państwo odpowiedz podczas kolejnego cyklu Informatyka w Produkcji , temat ten był już także poruszany na naszym blogu.

Nowość podczas jesiennej edycji warsztatów

Po raz pierwszy uczestnicy warsztatów będą mogli przeprowadzić proces produkcjia wyrobu gotowego w systemie ERP Streamsoft PrestiżZapraszamy do wzięcia udziału w jesiennych warsztatach IWP już 6 października w Katowicach,
zainteresowanych prosimy o kontakt. Powrót